Zasady prowadzenia działalności gospodarczej w zakresie chirurgii plastycznej

Aby wić się swoją praktykę kiedy lukratywny biznes, musisz znać zasady biznesu chirurgii plastycznej. Te 4 podstawowe zasady prowadzą od chwili bólu do zysków w o wiele krótszym czasie natomiast spośród mniejszą ilością bólów głowy.

Kiedy myślisz kiedy biznesmen, i nie gdy chirurg, prowadzisz swoją praktykę gdy biznes http://www.maliglowka.pl. To obecnie nie jest przeciwnie praca, którą stworzyłeś dla siebie. Oznacza to, że nie bierzesz natychmiast na swoje asystent całej odpowiedzialności w środku generowanie przychodów. Możesz zanieść czas wolny a nadal być wyposażonym błogość ducha wiedząc, iż Twoja wprawa działa bez Ciebie. I, w końcu masz forma czasu spośród rodziną.

Są owo 4 podstawowe zasady biznesu chirurgii plastycznej, tak aby skoncentrować się na:

ZASADA BIZNESOWA NR 1: PRZEKSZTAŁĆ SWÓJ PERSONEL W ZESPÓŁ GWIAZD ROCKA

Jednym z najważniejszych umiejętności, żeby przejąć jest przekuć swój kadra w całokształt marzeń gwiazd rocka.

Wszystko zaczyna się od silnej wizji przywództwa…

Jednak większość chirurgów jest wręcz przeciwnie menedżerami, a istnieje istotna różnica między „przywództwem” natomiast „zarządzaniem”.

Zarządzanie koncentruje się na tym, podczas gdy uzyskać pewne rzeczy, podczas kiedy rząd kładzie nacisk na to, co chcę osiągnąć.

Jeśli wprost przeciwnie „zarządzasz” swoim zespołem, owo masz lecz wciąż „pracowników”. Ale http://www.mordak.pl jeżeli zapewniasz rząd a wizję, w tamtym czasie Twój zespół staje się dobry spośród TWOIM celem.

Będą miłować pracować dla Ciebie i zarabiać dla Ciebie pieniądze, skoro wiedzą, dokąd zmierzasz i chcą stanowić tego częścią, jako że owo wpłynie dodatkowo na ich życie.

ZASADA BIZNESU #2: STRATEGICZNY MARKETING I PLANOWANIE

Najbardziej udane chirurdzy plastyczni wiem nie szukają gorącej okazji, żeby dokonać zmiany swoją praktykę. Oni są STRATEGICZNI.

Zamiast gonić w środku błyszczącymi obiektami, które okazują się istnieć rozpraszaczami tudzież pożeraczami czasu, tworzą strategiczny interes mapa i poprawnie przemyślaną machinę marketingową, która skupia się na tym, co NAPRAWDĘ przynosi http://www.ligenza.pl pacjentów a dochody.

Następnie, używają cierpliwości, by łapać się planu. Zamiast opuszczać z jednej okazji na drugą, pozwalają, by ich odwzorowanie pracował gwoli nich tudzież przynosił żelazny ruczaj pacjentów.

ZASADA BIZNESOWA NR 3: USTAL STANDARDY, ABY NIE KONKUROWAĆ CENĄ

Zamiast rywalizować z pogromcami cen, odnosząca sukcesy wprawa ustala nowe standardy doświadczenia pacjenta, które strategicznie przyciągają „właściwych pacjentów”.

Właściwych pacjentów”, którzy są w wyższym stopniu niż szczęśliwi, iż mogą odwzajemnić się wyższą cenę w środku umiejętności, wiedzę, kontakty zaś doświadczenie, które oferujesz.

To pacjenci, którzy wracają po więcej zabiegów kosmetycznych, albowiem uważają, że jesteś NAJLEPSZYM wyborem a opowiadają o Tobie swoim przyjaciołom tudzież rodzinie.

Sekretem jest zmiana skupienia się na tym, jak dużo ta jedna procedura jest czata dla Ciebie vs. jaka jest wartość LIFETIME NIE TYLKO tej procedury, jednakowoż niezliczonych innych procedur, które otrzymasz, jak chory wraca znowuż natomiast po raz drugi natomiast odnosi się aż do swoich przyjaciół http://www.drygalski.pl zaś rodziny.

Jest to długoterminowy zaawansowanie staż w poprzek relacje, zaś nie krótkoterminowe transakcje, które prowadzą aż do „jednego oraz drugiego”.

ZASADA BIZNESOWA NR 4: STWÓRZ PRAKTYKĘ, KTÓRĄ MOŻESZ SPRZEDAĆ ZA MILIONY

Wyobraź sobie przy użyciu chwilę, że jesteś właścicielem idealnej praktyki chirurgii plastycznej.

Jak by niewiasta wyglądała?

Jeśli jesteś gdy gros chirurgów, Twój wspaniały wzorzec biznesowy byłby:

Prawie doskonale zarządzany z wykorzystaniem Twój zespół
Zorganizowany natomiast usystematyzowany
Wspaniałe położenie pracy, które przyciąga największe talenty
Zbudowany na zadowalaniu lojalnych pacjentów zaś przekształcaniu ich w zagorzałych fanów
Przynosi co bynajmniej dwukrotnie większe zyski niż przeciętna w branży
Rosnący format oraz konsekwentne zwiększanie osobistego bogactwa
Dać Ci pełną swobodę natomiast elastyczność
Bycie właścicielem bez bólu głowy, który nierzadko towarzyszy byciu właścicielem firmy.

Zasadniczo, miałbyś praktykę, aż do której spośród przyjemnością chodzisz każdego dnia zaś / bądź która jest atrakcyjna dla innych chirurgów, którzy mogliby ją kupić, gdybyś chciał wyjść.

NADSZEDŁ CZAS, ABY MYŚLEĆ O SWOJEJ PRAKTYCE JAK O BIZNESIE

Jeśli jesteś taki podczas gdy większa część chirurgów, twoja obecna rzeczywistość wystarczająco nie jest taka, o jakiej marzyłeś.

Przeciętny chirurg jest przepracowany. Zestresowany. Niewystarczająco opłacany. Mają malutko życia z wyjątkiem swoją praktyką, dlatego że czują się prócz kontrolą a martwią się o swoją praktykę 24/7.

Oznacza to, iż chirurdzy nie są zadowoleni ze swojej praktyki http://www.wasyluk.pl, personelu, pacjentów czy też pieniędzy, które zarabiają. Ale pozostają w biznesie, robiąc to, co wiedzą gdy robić, bo nie wiedzą, kiedy anulować swoje problemy. Nie wiedzą, kiedy sprawić, ażeby ich wprawa pracowała w celu nich, w przeciwieństwie aż do nich pracujących w celu ich praktyki.

Ale oto włość wiadomość … wolno ogarnąć te zasady biznesowe chirurgii plastycznej a zainstalować sformalizowane systemy do wewnątrz swojej praktyki. Następnie, będziesz w stanie zademonstrować każdemu, kto przyniesie na w swojej praktyce dokumentnie to, co jest oczekiwane.

Będziesz w stanie dać wiarę im, iżby przekuć w czyn swoją pracę prawidłowo.

Będziesz pusty od czasu stałego, pełnoetatowego nadzoru, mikromanagementu zaś ciągłego dawania wskazówek, co zwalnia Twój Chronos na awans praktyki.