Gorące, zimne i ciepłe leady chirurgii plastycznej

Co teraz?

Życie jest proste, gdy potencjalni pacjenci dzwonią, tak aby umówić się na wizytę, pojawiają się na konsultacjach, kochają Cię tudzież mówią „tak”.

Ale co się dzieje spośród większością leadów chirurgii plastycznej, którzy nie konwertują w samej rzeczy łatwo?

Czy zrezygnować? Czy dotrzeć na raz, zaś http://www.idzkowski.pl odtąd zrezygnować?

Wiesz, że tracisz mrowie pieniędzy, skoro nie masz udanego planu w miejscu aż do naśladowania, zatem twój personel całkiem mrowie rezygnuje spośród tych „utraconych” przewodów.

Ale po odkryciu, co twój załoga prawdopodobnie stanowić zrobić, iżby przeobrazić te cenne wskazówki do płatnych procedur, wolno odkryć utracone przychody.

Jeśli twoja osoba też byłeś sfrustrowany wkładaniem tyle wysiłku w konsultacje na odwrót po to, by NIE dochrapać się się http://www.pezda.pl na tak, jest ulepszony sposób.

To wymaga różnych skryptów tudzież zasób wiedzy w celu różnych „temperatur” pacjentów. Tych, którzy są HOT teraz, tych, którzy WARMED, tych, którzy wzrosły COLD, zaś nawet tych, które uważasz w ciągu DEAD prowadzi.

Aby ulżyć Ci zamienić te utracone leady w nowe przychody, oto strategie, które DZIAŁAJĄ podczas gdy magia:

GORĄCE LEADY Z CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Kiedy lead jest jeszcze gorący, chcesz odciążyć temu zastanawiającemu się pacjentowi wybrać Ciebie ponad konkurencję, dlatego działaj szybko.

Idź nad wszystko, ażeby poczuli się komfortowo tudzież ruszyli aż do przodu.

Na przykład, o ile chcą matka makeover, toż wspomniał do Ciebie, iż nie mają nikogo http://www.buraczynski.pl aż do opieki powyżej swoimi dziećmi, na przestrzeni podczas gdy oni odzyskać, wynaleźć renomowanych usług niani gwoli nich.

CIEPŁE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Ten chory jest jeszcze ciepły. Chcą tego, co oferujesz, jednak zwlekają z powodu strachu, w następstwie tego uspokoić ich.

Skorzystaj spośród podobnej pacjentki, spośród którą mogą się identyfikować, która opowie swoją historię o pokonaniu własnego strachu tudzież o tym, podczas gdy bardzo się cieszy, albowiem uwielbia swój http://www.barej.pl dziewiczy wygląd i żałuje, iż nie zrobiła tego wcześniej.

ZIMNE / MARTWE TROPY CHIRURGII PLASTYCZNEJ
Są owo tropy siedzące w stosie względnie w komputerze, które zostały zignorowane zaś są w tej chwili uważane w środku straconą sprawę.

Świetnym sposobem, tak aby je pobudzać jest dojść aż do nich spośród serdecznym, osobistej zasób wiedzy pokazując swoją troskę o tym potencjalnego pacjenta, natomiast z kolei zawezwać ich z powrotem do innej dyskusji.

Włącz nowe informacje o Tobie albo tej procedurze http://www.seczkowski.pl, by na nowo rozbudzić ich zainteresowanie. Dołącz wrażliwą na Chronos „ofertę nie aż do odrzucenia”, której nie będą mogli odmówić. [Ta jedna modus była wideta 56.000 dolarów w ciągu 10 dni].

Chodzi o to, jest dozwolone później ciskać więcej pieniędzy na reklamę dla nowych przewodów, czy też jest dozwolone szkolić pracowników, iżby przenieść mrowie więcej z tych przewodów do zarezerwowanych procedur pieniężnych.